Trabzonspor

Abdülkadir Ömür Yuvadan Uçuyor

Trabzonspor’da genç yetenek Abdülkadir Ömür bilmecesi sürüyor. Ömür ile yeni sözleşme yapılmamıştı. Genç yıldızda yeni gelişme yaşandı…

Trabzonspor’da genç yıldız olan Abdülkadir Ömür son haftalarda form düşüklüğü yaşanıyor. Bu nedenle eleştirileri üzerine çeken Abdülkadir Ömür, takımdan ayrılmaya hazırlanıyor. Genç yıldız Ömür’ün sözleşmesi ise 2024 yılında sona erecek. 23 yaşındaki yıldızın, Fortuna Sittard ile temasta olduğu iddia ediliyor.

Trhaber’de yer alan habere göre ise, Burak Yılmaz ve Oğuzhan Özyakup’un da formasını giydiği Hollanda ekibi, Abdülkadir için devre arasında teklif yapacak. Ayrıca Galatasaray’ın eski yöneticisi Işıtan Gün’ün de yöneticiliğini yaptığı Fortuna’nın kadroda Türk oyuncu sayısını arttırmayı düşündüğü aktarıldı.

ABDÜLKADİR ÖMÜR HOLLANDA’YI İSTİYOR
Trabzonspor’da birlikte forma giydiği Burak Yılmaz ile aynı takımda oynamaya sıcak bakan Abdülkadir Ömür’ün şartların oluşması halinde transfer ayrılmak istediği öğrenildi

Eski formundann uzak kaldığı gerekçesiyle eleştirilen Türk yıldızın Türkiye’de kariyerine devam etmek istemediği konuşuluyor.

Geçen sezon 38 sene sonra elde edilen lig şampiyonluğunda ciddi pay sahibi olan Ömür için en az 7 milyon euro bonservis isteneceği belirtildi.

Fortuna’nın istenen bedeli vermesi durumunda Trabzonspor satışa onay verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu