Trabzonspor

Abdullah Avcı Trabzonspor’a geri mi geliyor?

Trabzonspor, son günlerde yönetim ve teknik direktör değişikliği haberleriyle gündeme gelmişti. Başkan Ahmet Ağaoğlu ve teknik direktör Abdullah Avcı’nın istifası sonrası kulüpte belirsizlik hakimdi. Ancak, başkanlık seçimleri için belirlenen tarihler milli araya denk geldiği için kulüp yönetimi, teknik direktör konusunda yeterli zamanı olduğunu açıkladı.

Başkan adayı Ertuğrul Doğan’ın yönetim listesi büyük ölçüde şekillenirken, teknik direktör konusunda da çarpıcı bir hamle yapabileceği konuşuluyor. Kulüp kulislerinde son konuşulanlar, Abdullah Avcı’nın geri dönebileceği yönünde. Doğan’ın, sezon sonuna kadar takımı geçici bir hocaya emanet edeceği ve yeni sezona Abdullah Avcı ile başlayabileceği iddia ediliyor.

Ertuğrul Doğan, başkanlık seçimleri için geniş bir hoca listesi hazırladı. Ancak, Abdullah Avcı ile yakın dostluğu bulunan Doğan’ın, deneyimli teknik adamı Trabzonspor’a geri getirmek istediği öne sürülüyor. Doğan’ın ekibinde ise Nevzat Kaya, Taner Saral, Serkan Kılıç, Sami Karaman, Zeyyat Kafkas, Cemal Ertürk gibi isimlerin olduğu belirtiliyor.

Trabzonspor, Kayserispor maçında İhsan Derelioğlu’nun kenarda olabileceği açıklanırken, teknik direktör konusunda ise önümüzdeki günlerde netleşmeler yaşanması bekleniyor. Kulüp yönetimi, sezon sonuna kadar takımın başında geçici bir teknik direktör olacağını açıkladı. Ancak, başkan adayı Ertuğrul Doğan’ın, Abdullah Avcı planıyla kulüpte büyük bir değişim yaşanabileceği de gündemde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu