Galatasaray

Dursun Özbek: “Galatasaray’a getirirsek 10 sene önünde kimse duramaz”

Galatasaray’ın başkan adaylarından biri olan Dursun Özbek, sevgi ve kenetlenme olmadan hiçbir projenin başarıya ulaşamayacağını anlattı.

Galatasaray’da eski Başkan Dursun Özbek projeleri ile kulübü ayağa kaldırmaya çalışırken, öncelikle camiadaki bölünmeye ve küskünlüğe son vermeye çalışıyor.

“GALATASARAY’IN 10 SENE ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ”

Üyelerle gerçekleştirdiği sohbetlerde gruplaşmaların ve kırgınlıkların önlerindeki en büyük engel olduğunu belirten Özbek’in, “Sevgi ve kenetlenme olmadan hangi projeyi yapabiliriz? Galatasaray’ın ayrışmaya değil, birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bu sinerji ile hareket edersek, Galatasaray’ın güzel günleri çok yakın. Galatasaray’a barışı getirirsek bu dev projelerle 10 sene önünde kimse duramaz” dediği öğrenildi.

Öte yandan Dursun Özbek, sarı kırmızılı kulübe başkan seçilmesi halinde 300 milyon dolarlık bir hamleyle başlayacak. Yönetiminde yer alan Erden Timur ile birlikte Riva projesini şaha kaldırmayı planlayan Dursun Özbek’in planı ortaya çıktı.

DURSUN ÖZBEK VE ERDEN TİMUR’DAN 300 MİLYON DOLARLIK HAMLE

Spor Gecesi programında konuyu izleyicilere aktaran Gökhan Dinç’in verdiği bilgiye göre; Dursun Özbek yönetimi sadece Riva projesinden 300 milyon dolar (5 milyar TL) gelir bekliyor. Bununla ilgili fizibilite çalışması yapıldı. Göreve başladıktan sonra düğmeye basacak olan Özbek yönetimi, 130 milyon dolar (2.2 milyar TL) gibi bir parayı direkt olarak kasaya koyacak. Projenin tamamlanması halinde ise kalan 170 milyon dolar (2.8 milyar TL) da kulübe gelecek.

TRANSFERDE BOMBALAR PATLAYACAK

Dursun Özbek yönetiminin göreve gelmesi durumunda eldeki değerli oyuncuların satılmaması düşünülürken, şampiyonluk için oluşturulacak kadroya önemli hamleler yapılması planlanıyor. Galatasaray, transferde nokta atışı hamleler yaparak güçlü bir kadro kurmayı ve ligde ipi göğüslemeyi istiyor.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu