Emre Akbaba’nın Geleceği Belirsizliğini Koruyor

Galatasaray’da geleceği belirsizliğini Emre Akbaba’ya BAE’den talip çıktı. Sözleşmesi sona eren Emre Akbaba’ya sürpriz bir talip çıktı.

GALATASARAY’LA GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Emre Akbaba’nın sözleşmesi bitti. Galatasaray, hem Ömer Bayram hem Emre Akbaba ile sözleşme yenilemek istiyor. Galatasaray’ın, Emre Akbaba ve Ömer Bayram’la sözleşme yenileme görüşmeleri sürüyor.

Her fırsatta Galatasaray’da kalmak istediğini belirten Emre Akbaba’nın Galatasaray’da sözleşme yenilemesine kesin gözüyle bakılırken sürpriz transfer iddiası gündeme düştü.

BAE’DEN BİR TAKIM DEVREYE GİRDİ

Birleşik Arap Emirlikleri’nden bir kulübün, Galatasaray ile sözleşmesi biten deneyimli futbolcuya reddedilemez bir teklif yaptığı iddia edildi. Ülke basınında yer alan habere göre Emre Akbaba ile görüşmelerin başladığı ifade edildi.

Körfez Ligi’nde oynadığı belirtilen fakat takım ismi verilmeyen haberde, Emre Akbaba’ya yapılan teklifin mali anlamda çok iyi olduğu ve oyuncunun da bu öneriye sıcak baktığı da gelen haberler arasında.

Güncel piyasa değeri 2,50 milyon Euro civarında olan Emre Akbaba, Galatasaray kariyeri boyunca çıktığı 70 maçta 14 gol ve 8 asistlik katkı sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu