Trabzonspor

Erman Toroğlu, Liglerin Son Durumu Hakkında Konuştu

Eski hakem ve spor yorumcusu olan Erman Toroğlu, liglerin geleceği ve tescil edilme durumu hakkında konuştu.

Ligin tepesinde Trabzonspor yerine İstanbul takımı olsaydı ligler tescil edilirdi diyen Erman Toroğlu, önemli açıklamalarda bulundu.

Toroğlu, liglerin son durumu ve yaşanabilecekler hakkında şu ifadelere yer verdi:

“Eğer bugün ligin tepesinde Trabzonspor yerine Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ya da daha dünkü İstanbul fırlatması Başakşehir lider olsaydı lig tescil edilmişti. Bunların dertleri Trabzonspor, İstanbul takımlarından kim şampiyon olursa kabul ederlerdi.

Aklımda fırtınalar var. Biraz sesli düşüneyim, Ligler başladıktan sonra Trabzonspor diyelim ki puan kaybedip 2. Sıraya düştüğü zaman ligi tescil ederler mi ? Sadece sesli düşünüyorum. O zaman ligi tescil edermisiniz ?

İstanbul kazan kaldırdı, yok bizim sağlığımız tehlikede, ligler oynanmasın diye ortalığı ayağa kaldırdınız. Şimdi de bu lig böyle bitmez devam etsin diyorsunuz. Bu Türkiye ligi varya ağır konuşuyorum hayvanların oynatıldığı sirkten farksız. Yıllardır İstanbul’a hizmet ediliyor.”

10 Yorum

    1. Istanbul takımları diye çoğaltma. Isteyen tek takım var oda gs. Fatih terimden korktuğun için soyleyemiyorsun

    2. Bu federasyon yayıncı kuruluşa gebe,onlar ne derse yapmak zorunda.Yani paranın karşısında ezilen bir federasyon ve türk futbolunun adî gerçeği..!

    3. Bu federasyon yayıncı kuruluşa gebe,onlar ne derse yapmak zorunda.Yani paranın karşısında ezilen bir federasyon ve türk futbolunun adî gerçeği..!

  1. En adili ilk yarı sonucuna göre tescil edilmeli çünkü her takım birbirleriyle birer kez oynadı

  2. ikinci yarı oynanmadı ilk yarının liderine Şampiyonluk verilmeli ŞAMPİYON SİVAS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu