Galatasaray Halil ve Gedson İçin Devrede

Gelecek sezon için çalışmalarını sürdüren Galatasaray, devre arasında kiraladığı oyuncular için şimdiden harekete geçti.

Sarı kırmızılı yönetim, teknik direktör Fatih Terim’in istediği sonrasında Gedson Fernandes ve Halil Dervişoğlu’nu yeniden kiralamak için yeniden devreye girdi.

‘İKİ FUTBOLCUNUN DA OLMASINI İSTİYORUM’

Deneyimli teknik adam, iki futbolcu için “Halil ve Gedson’la ilgili düşüncelerimi haftalar önce söyledim. Şu ana kadar bir şey var mı, hayır. Bir seçim ortamının oluşması özellikle kurumlarda devamlılığı, benim bildiğim bu esastır, bazen sekteye uğratabiliyor. Ama gerek dış gerek iç transfer zaman zaman konuşuldu. Herhangi biten bir şey yok. İki futbolcunun da olmasını istiyorum. İnşallah bizle beraber olurlar. Nasıl olacak, göreceğiz.” ifadelerini kullanmıştı.

G.SARAY’DAN FLAŞ HALİL HAMLESİ

Sarı Kırmızı yönetim Halil Dervişoğlu’nun bonservisini almak için Brentford ile görüşme halinde. Galatasaray’ın Halil Dervişoğlu’nu bonservisiyle kadrosuna katmak için girişimlere resmen başladığı belirtildi.

GEDSON İÇİN BENFICA İLE GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Halil Dervişoğlu’nun dışında Gedson Fernandes’in 1 yıl daha kiralanması için Benfica ile görüşmeler sürüyor. Genç oyuncunun şartların oluşması halinde Galatasaray’da 1 yıl daha kalmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu