Galatasaray

Premier Lig devleri Galatasaray’ın yıldızını paylaşamıyor!

Galatasaray, yeni futbolcular transfer etmek için büyük çaba harcıyor. Takımın yıldızlarına gelen tekliflerle de ilgilenen sarı-kırmızılılar arasında, genç sağ bek Sacha Boey da Premier Lig ekiplerinin gündeminden düşmüyor.

Galatasaray’da, Avrupa takımlarının ilgisini çeken isimlerden biri de Sacha Boey. Teknik direktör Okan Buruk’un vazgeçilmezlerinden biri olan Sacha Boey, daha önce Portekiz’den Sporting Lizbon ve Fransa’dan Lyon ile de anılmıştı.

Sacha Boey için Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lyon, 8 milyon euro teklif etmiş ancak Galatasaray bu teklifi reddetmişti. Şimdi ise bir Premier Lig ekibi daha Sacha Boey’a talip oldu.

Avrupa kulüplerinin radarındaki Sacha Boey’a, Premier Lig’den Aston Villa da ilgi gösteriyor. İngiliz ekibinin yetkilileri, Kasımpaşa maçında Fransız sağ beki canlı olarak izledi.

Crystal Palace’tan sonra bir başka İngiliz takımı olan Aston Villa’nın da Sacha Boey’a yakın ilgi gösterdiği öğrenildi. Sacha Boey, Avrupa futbolunda yetenekli bir oyuncu olarak tanınıyor ve Premier Lig’de oynamak için birçok kulübün dikkatini çekiyor. Galatasaray, Sacha Boey’u kaybetmek istemese de, oyuncunun geleceği hakkında net bir karar vermeden önce teklifleri değerlendirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu