Trabzonspor

Şampiyonluk İstiyorum

Trabzonspor’un yıldız futbolcusu Marek Hamsik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Deneyimli oyuncu, transferinden dolayı mutlu olduğunu söylerken, “Buraya geldiğim, bu kulübün ve bu taraftarın bir parçası olduğum için mutluyum. Bu şehirde herkes futbol için yaşıyor. Burada Napoli’de olduğu gibi takım arkadaşlarımla alacağımız sonuçlarla umarım taraftarlarımızı mutlu ederiz” ifadelerini kullandı.

“ÖNEMLİ OLAN TAKIM”

Trabzonspor taraftarını eski takımı Napoli taraftarına benzeten Hamsik, “Taraftar bana gösterdikleri hoşgörü ve ilgi için teşekkür ediyorum. Napoli taraftarı gibi takımını fanatikçe destek veren bir taraftara sahibiz. Hoşuma giden bu. Takımın bir parçasıyım ve takım için en iyisini yapmaya çalışan bir oyuncuyum. İyi bir takım arkadaşı olmak istiyorum, gol ve asistler de yaparsam bu beni mutlu eder. Önemli olan takımdır ve takımın başarısı için buradayım” şekilde konuştu.

“KUCKA İLE KONUŞTUM”

Transferi öncesi özellikle bordo mavili takımın eski oyuncusu Kucka ile konuştuğunu söyleyen Hamsik, “Takım arkadaşlarımla konuştum. Özellikle milli takımda yer alan Kucka ile konuştum. Takım ve şehir hakkında gelmeden bilgi sahibiydim. Diğer arkadaşlarım da yardımcı oldular” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu