Galatasaray

Serdar Ali Çelikler: “Galatasaray ya Sadio Mane’yi indirecek ya Kante’yi alacak, sürpriz olmaz”

Galatasaray, yaz transfer dönemi için hızla çalışmalarını sürdürüyor ve transfer stratejisiyle dikkat çekiyor. Voleybol yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Galatasaray’ın transfer politikası hakkında ilginç yorumlarda bulundu.

Çelikler’in açıklamaları şu şekilde:

“Galatasaray 1-2 Sansasyonel Transfer Yapacak”

“Galatasaray, ya Sadio Mane’yi getirecek ya da Kante’yi Beşiktaş’ın beklediği sırada onlar alacak. Herkesin bir şeyler beklediği bir dönemde Galatasaray’ın 1-2 sansasyonel transfer yapacağını düşünüyorum. Mantelitenin işlediğini ve bunun sonuçlarını gördüler.”

“Biri Getirecekse Bu Galatasaray Olur”

“Örneğin, Torreira’yı satarlarsa Kante’yi getirmeleri sürpriz olmaz. Mane konusunda da sürpriz bir beklenti içerisindeyiz. Mane ve Firmino’yu getirecek biri varsa, o kişi Galatasaray olur.”

“İki Tane Dünya Yıldızı Bekliyorum”

“Mostafa Mohamed ile artık Galatasaray’ın ilgilenmeyeceğini düşünüyorum. Dursun Özbek ve Erden Timur’un bakış açısını gözlemledim ve onların bundan verim aldığını gördüm. Artık Mostafa Mohamed ile uğraşmayacaklarını eminim. Bu sezon en az iki tane dünya yıldızı bekliyorum. Galatasaray’ın tutumunun bu yönde olduğuna inanıyorum.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Galatasaray’ın transfer çalışmaları, taraftarlar ve futbolseverler tarafından büyük bir merakla takip ediliyor. Serdar Ali Çelikler’in yaptığı yorumlar, Galatasaray’ın hedeflerinin büyük ve iddialı olduğunu gösteriyor. Sarı-kırmızılı yönetim, kulübün gücünü artırmak için önemli hamleler yapmayı hedefliyor. Taraftarlar da bu transfer sürecini heyecanla beklemeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu