Süper Lig

Süper Lig’de İsmail Kartal Sürprizi!

Sivasspor, teknik direktörlük pozisyonu için İsmail Kartal’ı hedefliyor. Rıza Çalımbay’ın ayrılma ihtimali nedeniyle kulüp, İsmail Kartal’ı uzun vadeli bir projenin parçası olarak görmek istiyor. İsmail Kartal, son olarak Fenerbahçe’de teknik direktörlük yaptıktan sonra bir yıl ara verdi. Sivasspor yönetimi, Avrupa Ligi’nde başarılı olmak için İsmail Kartal ile çalışmayı amaçlıyor.

İsmail Kartal, Sivasspor ile uzun vadeli bir anlaşma yapmaya sıcak bakıyor. Hocanın, projeleri olan bir takımla çalışmak isteği nedeniyle Samsunspor’dan gelen teklifi reddettiği biliniyor. Sivasspor ise, İsmail Kartal ile birlikte uzun soluklu bir projeye imza atmak için harekete geçti.

Sivasspor, Rıza Çalımbay’dan sonraki dönem için en doğru adayın İsmail Kartal olduğunu düşünüyor. Kulüp yönetimi, İsmail Kartal’ın takımın başına geçmesi halinde, Avrupa Ligi’nde daha istikrarlı bir performans göstermeyi umuyor. İsmail Kartal’ın yaz aylarında Sivasspor ile resmi olarak anlaşması bekleniyor.

İsmail Kartal, daha önce Fenerbahçe, Konyaspor ve Rizespor gibi takımların başında da yer almıştı. Tecrübeli hoca, Sivasspor ile birlikte tekrar sahalara geri dönerek, takımın başarısı için elinden geleni yapacak. Sivasspor, İsmail Kartal ile birlikte yeni bir döneme adım atmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu