Galatasaray

Terim, Trabzonspor Maçının Faturasını Kesti

Trabzonspor deplasmanında 2-0 öne geçmesine rağmen 2-2’lik beraberlikle ayrılan Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, 2 isme faturayı kesti.

Trabzonspor maçından sonra, “Bazı oyuncular bir an önce formunu bulmalı. Yoksa formayı bir daha almak kolay olmayacak” diyen deneyimli teknik adamın, faturayı Babel ve Luyindama’ya kestiği, bu iki ismin yerine formül aradığı öğrenildi.

Galatasaray ‘da Trabzonspor beraberliğinin faturası, Babel ve Luyindamaya kesildi. Teknik direktör Fatih Terim’in, “Bazı oyuncular bir an önce formunu bulmalı. Yoksa formayı bir daha olmak kolay olmayacak” derken, bu iki ismi işaret ettiği öğrenildi.

Deneyimli teknik adamın Babel ve Luyindama’nın yerine yeni bir formül arıyor. Arda Turan’ın sakatlıktan döndükten sonra Babel yerine joker görevi vereceği, savunmada da Luyindama’nın oynaması gereken zamanlarda Alpaslan’ın tercih edileceği belirtiliyor. Terim, 20 yaşındaki genç stoperi Kaan Arslan’a da süre vererek, onu da yoğun tempodaki rotasyona dahil etmeye hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu