Galatasaray

TFF’ye Sert Sözler

Ligde oynanan son 5 maçta hakem hatalarına maruz kalan ve birçok puan kaybı yaşayan Galatasaray’da eleştiri okları TFF’ye çevrildi.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. Elmas, TFF’yi hedef aldı ve istifaya davet etti. Elmas, “Yapamıyorsanız gideceksiniz.” dedi.

Galatasaray’a beş maç üst üste operasyon yapıldığını söyleyen Elmas, “TFF’de bu işlerdeki herkesin silkelenip kendilerine gelmeleri ya da acil olarak o koltukları terk etmeleri gerekir” dedi. Burak Elmas, naklen yayın ihalesinden de çekilebileceklerini söyledi.

“YAPAMIYORSANIZ Gİ-DE-CEK-Sİ-NİZ”

Geldiğimiz günden itibaren onlara bir şans verdik. TFF yöneticileri, sadece bu bataklık düzeni sürdürme niyetinde değiller, Galatasaray’ın bu bataklığı kurutma ve şeffaflık talebine de karşı durmaktadırlar.

Yarından tezi yok TFF’de bu işlerdeki herkesin silkelenip kendilerine gelmeleri ya da acil olarak o koltukları terk etmeleri gerekir. Aslolan makamdan şeref almak değil, makama şeref katmaktır. Yapamıyorsanız gi-de-cek-si-niz.

NAKLEN YAYIN İHALESİNDEN ÇIKMA TEHDİDİ

Bu kurullar devam ederse, yayın ihalesine markamızı sokmamak için hazırlıklara başladık. TFF’nin bu tutumu devam ederse, önümüzdeki yayın ihalesinde kurumumuzun yer almamasıyla ilgili çalışmalarımızı yaptığımızı bildirmek isterim. TFF gerekeni yapmazsa, yayın havuzundan çıkacağımızı camiamıza açıklamak isteriz. Gerekirse tüm kulüplerle konuşarak, naklen yayın ihalesinden çıkma kararlılığımızı ortaya koyacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu