Trabzonspor

Trabzonspor, Sezonu Orhan Ak İle Tamamlayacak!

Trabzonspor, bir haftalık aranın ardından pazartesi günü antrenmanlara başlayacak ve takımın başında genç antrenör Orhan Ak yer alacak. Seçimlerden sonra da Orhan Ak’ın görevine devam etme ihtimali bulunuyor. Bu konuda, eski çalışma arkadaşı Abdullah Avcı’nın yardımcısını desteklediği biliniyor.

Abdullah Avcı’nın istifasının ardından, Adana Demirspor maçında takımı yöneten Orhan Ak, 4-1’lik bir galibiyetin ardından taraftarlarla ve futbolcularla vedalaşmıştı.

Ertuğrul Doğan, seçim sürecinde liste çalışmalarını ve kaynak arayışlarını sürdürürken, dün yaptığı görüşmede Orhan Ak’tan görevine devam etmesini istedi. Pazartesi günü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde top başı yapacak olan Trabzonspor’da, Orhan Ak antrenörlük görevine devam edecek.

Teknik direktör konusunda henüz somut bir adım atmayan Ertuğrul Doğan, sezon sonuna kadar Orhan Ak ile çalışmayı planladığı öne sürüldü.

Abdullah Avcı’nın da Orhan Ak’ın en büyük destekçisi olduğu ve başarılı olacağına dair inancını kendisine aktardığı biliniyor. Son iki yılda birçok Anadolu takımından teknik direktörlük teklifi alan Orhan Ak, Abdullah hoca tarafından Trabzonspor’da tutulmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu