Trabzonspor

Trabzonspor’a sürpriz hoca adayı!

Türkiye Süper Lig’in son şampiyonu Trabzonspor, yeni başkanını belirlemek üzere seçimlere hazırlanıyor. Seçimlerin 18-19 Mart veya 25-26 Mart tarihlerinde yapılması planlanıyor. Abdullah Avcı’nın istifası sonrası, gelecek yönetim, hangi teknik direktörle yola devam edecekleri konusunda bir karar vermek zorunda kalacaklar.

Bu sırada Trabzonspor ve Türk futbolunun önemli isimlerinden Fatih Tekke, dikkat çeken bir açıklama yaptı. İstanbulspor’u çalıştıran Tekke, “Yuvama dönmek isterim” diyerek Trabzonspor’da göreve hazır olduğunu belirtti.

Tekke, şu anda İstanbul ekibinin başında ligde kalma mücadelesi veriyor. 15 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik ve 8 mağlubiyet alan Tekke, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Cumartesi günü ciddi bir maçımız var. Onu düşünüyorum. Trabzonspor ile anılmamız normal. Bizim de duygularımızı yinelememize gerek yok. Her zaman söyledim, yuvama dönme isteğim herkesin malumu.”

Trabzonspor, son yıllarda Türk futbolunun en başarılı takımlarından biri olmuştu. Ancak bu sezon istenilen sonuçları alamadılar ve teknik direktör Abdullah Avcı’nın istifası sonrası yeni bir döneme hazırlanıyorlar. Fatih Tekke’nin Trabzonspor’da görev yapmak istemesi, taraftarlar arasında heyecan yarattı. Gelecek dönemde hangi teknik direktörle yola devam edecekleri merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu