Trabzonspor

Trabzonspor’da 8 ayrılık birden!

Trabzonspor, yeni başkanı Ertuğrul Doğan ve yönetiminin önderliğinde gelecek sezon için kadro planlamasına başladı. Bu doğrultuda, sözleşmeleri sona ermek üzere olan ve yüksek ücretler alan futbolculara uygun teklifler gelmesi halinde kolaylık sağlanacak.

Trabzonspor’un kadrosunda değişim yaşanacağı ve 8 futbolcunun yol gözüktüğü belirtiliyor. Sözleşmeleri sona eren Marek Hamsik, Jean-Philippe Gbamin, Yusuf Yazıcı ve Naci Ünüvar’ın takımdan ayrılacağı kesinleşti. Ayrıca, yüksek maaş alan futbolculara gelen tekliflerin değerlendirilmesi de söz konusu olacak.

Bu doğrultuda, sezon sonunda Hugo, Peres ve Bakasetas gibi isimlerin takımdan ayrılması bekleniyor. Yönetim, bu oyunculara gelen teklifleri değerlendirerek maaş bütçesini de dengelemeye çalışacak.

Kasımpaşa’da kiralık olarak forma giyen Koita’nın kesin olarak takımdan ayrılacağı bilgisi veriliyor.

Trabzonspor’un yeni başkanı Ertuğrul Doğan ve yönetimi, kadro planlamasına öncelik vererek takımın geleceği için çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezonda daha genç ve dinamik bir kadro ile hedeflerine ulaşmak isteyen Trabzonspor, transfer çalışmalarına da devam ediyor. Takımın hedefleri doğrultusunda yapacağı doğru transferlerle gelecek sezon daha güçlü bir kadroya sahip olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu