Trabzonspor

Trabzonspor’da Hedef Bruno Petkovic!

Trabzonspor, Süper Lig’in son şampiyonu olmasına rağmen bu sezon beklentilerin çok altında kaldı. Yeni sezon için kadrosuna yeni isimler katma çalışmalarını sürdüren Bordo-mavililer, teknik direktör Nenad Bjelica’nın isteği doğrultusunda ilk transfer hamlesini yapmak için hazırlanıyor.

Trabzonspor, Dinamo Zagreb ile 1 yıllık sözleşmesi kalan ve yeni teklifi kabul etmeyen Bruno Petkovic transferi konusunda girişimlerini sürdürüyor.

Teknik direktör Nenad Bjelica da eski oyuncusunun transferi için aktif rol oynuyor. Ancak Dinamo Zagreb, kapıyı 5 milyon Euro’dan açıyor. Trabzonspor ise Petkovic’in bonservisi için en fazla 1.5 milyon Euro ödemeyi planlıyor, çünkü oyuncunun sadece bir yıllık sözleşmesi kaldı.

PETKOVİC, TRABZON’U İSTİYOR

Trabzonspor yönetimi, başlangıçta anlaşmaya pek yakın olmayan Dinamo Zagreb’in ilerleyen haftalarda inadının kırılacağını düşünüyor. Öte yandan önemli olan nokta, Petkovic’in Trabzonspor’a gitmek istediğini kulübüne ilettiği.

Trabzonspor’un Bruno Petkovic transferinde kararlı olduğu ve önümüzdeki dönemde mücadeleci bir tutum sergileyen Dinamo Zagreb’in direncinin kırılmasıyla anlaşmanın gerçekleşebileceği öngörülüyor. Bordo-mavililerin, yeni sezon öncesinde kadrosuna güç katacak transfer hamlelerine devam edeceği bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu