Trabzonspor

Trabzonspor’da Hedef Vincenzo Montella!

Trabzonspor’un yeni başkanı Ertuğrul Doğan, göreve gelir gelmez teknik direktör sorununu çözmek için çalışmalarına başlayacak. Kulüp yönetimi, pazar günü yapılacak seçimlerden sonra teknik direktör adaylarını masaya yatıracak.

Öncelikli olarak yerli teknik direktörlerin değerlendirileceği belirtilirken, yabancı opsiyonunun da açık olduğu ifade ediliyor. Trabzonspor’un teknik direktörlük koltuğuna oturtmak istediği isimler arasında Adana Demirspor’la sezon sonunda kontratı bitecek olan Vincenzo Montella da yer alıyor.

Eğer teknik direktör konusunda sezon sonuna kadar beklenilirse, takım bir geçiş teknik direktörüne emanet edilecek. Adana Demirspor, aldığı başarılı sonuçlarla Avrupa’yı hedefliyor. Montella ise, ligde 1.75 puan ortalamasıyla başarılı bir sezon geçirdi. Adana Demirspor’un henüz yeni bir kontrat teklifi yapmadığı Montella, Türkiye’de kariyerine devam etmeye sıcak baktığı öğrenildi.

Trabzonspor, teknik direktör sorununu çözmek için ciddi bir arayış içinde. Kulübün hedefi, gelecek sezon başarılı bir performans sergilemek ve Avrupa kupalarında boy göstermek. Bu doğrultuda, başarılı bir teknik direktör bulmak da oldukça önemli bir adım olacak. Kulüp yönetimi, seçimlerin ardından hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacak ve en doğru kararı vermeye çalışacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu