Trabzonspor

Trabzonspor’da Samet Aybaba Sürprizi!

Trabzonspor’un başkan adayları Ertuğrul Doğan ve adaylığı açıklanması beklenen Ahmet Ağaoğlu, takımın eski teknik direktörü Samet Aybaba’yı görevde görmeyi çok istiyor. Aybaba, 2002-2004 yılları arasında Trabzonspor’u çalıştırmış ve ilk sezonunda Türkiye Kupası’nı kazanmıştı. O dönem kısıtlı kadroyla önemli başarılar elde eden Aybaba, Hüseyin Çimşir ve Fatih Tekke gibi isimleri takıma kazandırmıştı. Doğan ve Ağaoğlu, 68 yaşındaki deneyimli teknik adamın en uygun aday olduğunu düşünüyorlar.

Trabzonspor taraftarları ise bir diğer aday olarak kulübün efsane isimlerinden Fatih Tekke’yi istiyor. Şu anda İstanbulspor’u çalıştıran 45 yaşındaki Tekke, taraftarların yoğun talebiyle karşılaşıyor. Hem kulübü hem de camiayı çok iyi bilen Tekke’nin, altyapıdan oyuncu çıkararak az kaynakla büyük başarılar elde edebileceği düşünülüyor.

Her iki adayın da Trabzonspor için önemli olduğu düşünülüyor. Başkanlık seçimlerinde hangi adayın seçileceği ve hangi teknik direktörün takımın başına geçeceği, zamanla netleşecek. Ancak taraftarlar, takımlarının başarısı için en uygun isimlerin seçilmesini ve Trabzonspor’un eski başarılı günlerine dönmesini umut ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu