Trabzonspor

Trabzonspor’dan Play-Off Tepkisi

Liglerin ertelenmesinden sonra gündeme gelen play-off teklifine Trabzonspor camiasından tepki geldi.

Yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle Süper Lig’in süresiz ertelenmesi ve en erken 14 Nisan’da başlamasına karar verilmişti.

Erteleme kararından sonra bir araya gelen Kulüpler Birliği, liglerin en erken 14 Nisan’da başlayacağı, durumlar kötü gitmesin halinde play-off veya ligin tescil edilmesi gündeme geleceği kararı çıkmıştı.

Gündeme gelen play-off teklifine tepki gösteren Trabzonspor camiası, 4’lü takımla bile olsa en az 6 maçın oynanmasının zorunlu olacağı bir ortamda zaten ligin bitimine 8 maç kalmışken bu kararın alınmasının düşünülmesinin bile gereksiz olduğu bildirildi.

Öte yandan Trabzonspor, play-off kararı çıkması halinde maçlara çıkmayız restine de çektiği gelen haberler arasında.

4 Yorum

  1. Tescil yapmazlar bizi de şampiyon yapmaz bu şeref yoksunu TFF ve mhk’lı kulüpler birliği başkanı da İstanbul köpeği

  2. Yönetimin bu duruşunun arkasındayız. Lig çoktan tescillenmesi gerkirdi. Bu salgın gittikçe de yayılacak gibi görülüyor. Değil 14 nisan 14 mayısta bile ne lig ne de playof oynanabilir. Eğer lig de Fenerbahçe ve Galatasaray ilk sıralarda bulunsaydı anında tescillenmişti bile! Lig kimsenin babasının malı değil. Takıma göre karar alınmaz. Dünyada görülen bir salgın varsa kimsenin menfaatini düşünmeden Federasyon bu ligi bitirir.

  3. O.ç Allah’ınızdan bulun federasyonun Allah versin belasını fatih Terim’in uşakları Trabzonspor lider diye şampiyon olmasın diye uğraşıyorlar *** şampiyonuz satılmışlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu