Trabzonspor

Trabzonspor’un Efsane İsmi Geri Dönüyor!

Trabzonspor’da teknik direktörlük konusunda beklenmedik bir gelişme yaşandı. Süper Lig’de istediği sonuçları alamayan ve başkan Ahmet Ağaoğlu’nun istifasının ardından deneyimli teknik adam Abdullah Avcı da istifa etti. Başkanlık seçimleri için en güçlü adayın Ertuğrul Doğan olduğu Trabzonspor’da, teknik direktörlük konusunda da bir sürpriz gelişme yaşandı.

Kulislere yansıyan bilgilere göre, Ertuğrul Doğan’ın başkan olarak seçilmesi halinde, eski Trabzonsporlu ve teknik direktörlük yapan efsane isim Ünal Karaman’ın yeniden kulübe dönüş yapacağı belirtiliyor. Bu iddialar sonrasında gözler tecrübeli teknik adam Ünal Karaman’a çevrildi.

9 yıl boyunca Trabzonspor forması giydikten sonra kulübe sportif direktör olarak dönen ve Şenol Güneş’in yardımcılığını yapan Ünal Karaman, 2018-19 sezonunda da Trabzonspor’un teknik direktörlüğünü yapmıştı. Oynattığı futbol ve aldığı başarılı sonuçlarla tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Ünal Karaman, Başkan Ahmet Ağaoğlu ile yaşadığı anlaşmazlıklar nedeniyle görevinden ayrılmıştı.

Trabzonspor’da teknik direktörlük konusunda yerli ve yabancı olmak üzere birçok isim konuşulurken, Ünal Karaman’ın yeniden kulübe dönüşü heyecan yarattı. Eğer Ertuğrul Doğan başkan seçilirse, Ünal Karaman’ın Trabzonspor’a geri dönmesi için somut adımlar atılabilir. Kulübün taraftarları da bu gelişmeleri yakından takip ediyor ve Ünal Karaman’ın yeniden teknik direktörlüğe getirilmesini istiyor. Ancak, henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için bu iddiaların doğruluğu konusunda kesin bir bilgi bulunmuyor.

Bir Yorum

  1. çok iyi olur iyide olsa kötüde olsa Ünal karekterli bu insan gençlere öncelik veren teknik trektor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu