Trabzonspor

Trabzonspor’un eski yıldızı geri dönüyor!

Trabzonspor’un eski futbolcusu Vitor Hugo’nun geri dönmek istediği haberi ortaya çıktı. Başkan Ertuğrul Doğan, 61trabzonhaber spor servisine verdiği bilgide, Hugo’nun menajerinin kendisini arayarak “Vitor Trabzon’u çok seviyor. Bu konuda siz de bilgilisiniz. Brezilya’ya annesinin yanında olmak için gitmişti. Ne yazık ki annesi vefat etti. Maddi olarak fedakarlık yapmaya hazır. Annesinden sonra tekrar mutlu olduğu şehir olan Trabzon’a dönmek istiyor” şeklinde konuştuğunu belirtti.

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan ise bu konuda Haziran ortasına kadar beklemelerini isteyerek, “Öncelikle yabancı kontenjan durumumuzu görmemiz gerekiyor ve hocamızla bu konuyu görüşmemiz lazım. Kararımızı size bildiririz” şeklinde cevap verdi.

Trabzonspor, teknik direktör Aleksandar Bjelica’nın onay vermesi durumunda Vitor Hugo’yu kiralama fikrine daha sıcak bakıyor. Bu gelişme, Trabzonspor taraftarları arasında heyecan yaratırken, Hugo’nun geri dönüşüyle takımın savunma hattının güçleneceği düşünülüyor.

Brezilyalı futbolcu Vitor Hugo, geçmişte Trabzonspor formasıyla başarılı bir performans sergilemiş ve taraftarların sevgisini kazanmıştı. Annesinin vefatı sonrasında Trabzon’a geri dönmek istemesi, onun için özel bir anlam taşıyan bu şehre olan bağlılığını gösteriyor. Trabzonspor camiası da Vitor Hugo’nun duygusal isteğini anlayışla karşılıyor ve geleceğiyle ilgili yapılacak görüşmeleri sabırsızlıkla bekliyor.

Haziran ortasına kadar süre verilen bu konu, Trabzonspor’un kadro planlaması ve teknik direktörün görüşleri doğrultusunda netlik kazanacak. Taraftarlar ise Hugo’nun geri dönüşüyle takıma katkı sağlayacağına ve eski başarılı günlerin yeniden yaşanacağına inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu