Trabzonspor

Trabzonspor’un Gündemindeki Teknik Direktörler

Trabzonspor’un üst üste aldığı kötü sonuçların yanı sıra gelen fırsatları da iyi değerlendirmeyen Hüseyin Çimşir, gözden çıkarıldı.

Sezon sonuna kadar teknik direktör Hüseyin Çimşir ile yoluna devam etme kararı alan Trabzonspor yönetimi, sezon sonunda genç teknik adam ile yollarını ayırma kararı aldı.

Şimdiden teknik direktör arayışını hızlandıran Trabzonspor, gündemine 2 ismi birden aldığı ortaya çıktı.

Bordo mavili yönetim, son olarak Beşiktaş’ı çalıştıran Abdullah Avcı ve Kayserispor’un başına kurtarıcı olarak gelen Robert Prosinecki’yi gündemine aldı.

İki teknik adam ile görüşmelere başlayan Trabzonspor, sezon sonunda yeni hocasını belirleyecek.

Robert Prosinecki’nin Çalıştırdığı Takımlar

Kızılyıldız
Kayserispror
Azerbaycan Milli Takımı
Bosna-Hersek Milli Takımı

Abdullah Avcı’nın Çalıştırdığı Takımlar

İstanbul U21
Türkiye U17
İstanbul Başakşehir FK
Beşiktaş

7 Yorum

  1. Neden bu takıma Giray bulak getirmiyor ünaldan sonra Giray bulak olaydı şu an şampiyonluk kutlaması yapıyorduk başka hoca aramaya gerek yok yönetim bir hata daha yapmamalı bu sonu olur

  2. Bence bu takıma Samsun’da harikalara imza adam Ertuğrul sağlam veya bizi iki yıl UEFA’ya taşıyan Mustafa reşit Akçay olabilir son olarak ta hem milli takımı hemde Trabzonspor çalıştırmaya ikna edilirse Şenol Güneş olabilir

  3. Bu takımı şampiyonluğa Şenol Güneş yada Şota götürür bunlarla biraz zor Ünal hoca iyiydi ama siyaset karışınca olmadı yoksa 40 yıl daha şampiyon olamayız birde biz takımımıza ön yargıyla yaklaşıyoruz.

  4. Bazı Trabzonlular yerli teknik direktörlere sahip çıkmıyorlar. Trabzonlu olsa bile aşağılayıcı söz ve yorumlar görüyoruz. Öncelikle T.D. Biraz da Trabzonspor’u isteyecek. Eğer istekli değilse masaya bile çağrılmamalı. Artı, maliyeti de önemli, altı ay çalıştırıp giderken kasayı boşaltacak biri de uzak dursun. Toplama bir ekip olsa uyumlu olabilir mi? Üzerinde durulması gereken bu. Yaşı ilerlememiş genç diyebileceğimiz bir ekip kurulsun. Bu yıl hiç hesapta yokken en iddialı bizdik. Ama birileri şaibeli işler çevirdi. Başarının devamı için mutlaka Başkan Ahmet Ağaoğlu da ekibi ile devam etmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu