Trabzonspor

Trabzonspor’un Yıldızına Dev Teklif!

Trabzonspor’un kilit oyuncularından Anastasios Bakasetas’ın, Almanya’nın Bundesliga takımlarından Wolfsburg’un transfer listesinde yer aldığı ortaya çıktı. Wolfsburg’un, Trabzonspor ile Bakasetas’ın sözleşmesinin son senesine girdiği için oyuncuya 6 milyon Euro’luk bir teklifte bulunacağı söyleniyor.

Yunanistan milli takımı formasını da başarıyla taşıyan Bakasetas, bu sezon toplam 33 maçta forma giyerek 11 gol ve 11 asist kaydetti.

Bakasetas’ın daha önce Sporting Lisbon ve Fiorentina tarafından da ilgi gördüğü biliniyordu. Ancak şimdi Wolfsburg, Bakasetas için teklif yapmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor, Bakasetas’ın sözleşmesinin gelecek sezon sonunda sona ereceğini açıklamıştı. Sözleşmede ayrıca “12 milyon Euro’ya serbest kalır” maddesi yer alıyor.

Wolfsburg’un Bakasetas için yapacağı teklifin 6 milyon Euro civarında olması bekleniyor. Bakasetas’ın Trabzonspor’da önemli bir rol oynadığı ve bu sezon takıma büyük katkı sağladığı düşünülüyor. Wolfsburg’un teklifine Trabzonspor’un nasıl bir yanıt vereceği merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu