Uğurcan Çakır’a Rekor Bonservis

Trabzonspor’un deneyimli file bekçisi Uğurcan Çakır, sezon sonunda rekor bonservis bedeliyle takımdan ayrılmaya hazırlanıyor.

Son yıllarda ortaya koyduğu performansıyla Avrupa kulüplerinin radarına giren Uğurcan Çakır, rekor bedelle dünya devine transfer oluyor.

LIVERPOOL’DAN RESMİ HAMLE

Özellikle İnter, Uğurcan Çakır ile yakından ilgilenirken; Liverpool da harekete geçme kararı aldı. Geçen sezondan bu yana Uğurcan’ın maçlarını takip eden İngiliz devi, Trabzonspor’a teklif yapacak.

UĞURCAN’DA KARAR KILINDI

Daha önce aracılar vasıtasıyla girişimlerde bulunan Liverpool, Trabzonspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor. Alisson’un forma giymediği maçlarda kalede sorunlar yaşayan ve deneyimli kaleciyle rekabet edebilecek üst düzey bir isim arayan Liverpool, Uğurcan’da karar kıldı.

25-30 MİLYON EURO ARASI TEKLİF

Trabzonspor Yönetimi bu transferden 25-30 milyon Euro arası bir gelir bekliyor. Trabzonspor, bu yönde bir teklif yapılması halinde Haziran ayında düzenlenecek EURO 2020’yi beklemeyecek ve yıldız kaleciyi hemen satacak.

UĞURCAN GİDERSE HEDEF MERT GÜNOK

Öte yandan Uğurcan Çakır’ın satılması halinde Trabzonspor, kaleye takviye yapacak. Yerli bir file bekçisini kadrosuna katmayı hedefleyen Trabzonspor’da, teknik direktör Abdullah Avcı’nın 1 numaralı hedefi Mert Günok olduğu da gelen haberler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu