Trabzonspor

Umut Bozok için Erman Özgür’den flaş sözler!

Bordo mavili takımın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı Süper Lig’in son gol kralı Umut Bozok için Erman Özgür’den övgü dolu sözler geldi.

Spor yorumcusu ve eski futbolcu Erman Özgür Trabzonspor’un yıldız forveti Umut Bozok hakkında değerlendirmelerde bulundu. Katıldığı bir spor programında Bozok’un performansına değinen Erman Özgür şunları söyledi;

Umut Bozok Çok Özel Bir Oyuncu
“Umut çok değerli bir oyuncu bazen yanlış anlıyorlar. Ben Galatasaray’a da gelse çok iyi dedim Trabzonspor’a da gelse iyi dedim bu çok özel bir oyuncu! Neden özel biliyor musunuz? Hamle olarak beklemeyi kafasına çok takan bir oyuncu değil! Girdiği zaman 5 dakikada olsa 45 dakikada olsa iş yapıyor” dedi.

Oturmuş bir oyuna gelmedi
Oyuna katkısından bahseden Özgür Umut’un şansızlığına değindi. “Baştan oynadığı zamanda elinden geleni yapan bir isim. Tek şansızlığı şu geçen seneki gibi oturmuş bir oyuna gelmedi. Geçen sezon gelseydi 15 gol barajını aşardı. Bu sezon biraz dağılmış ve değişime uğramış bir takıma geldiği için zorluk yaşıyor. Asla ama asla özelliklerinden şüphe edeceğim bir oyuncu değil” ifadelerini kullandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu